فروش سایت
خانه / عرقیات / خرید عرقیات گیاهی اصل / تولید و عرضه انواع دارو های گیاهی

خرید عرقیات گیاهی اصل / تولید و عرضه انواع دارو های گیاهی

صادرات عرق نعنا بر اساس معیار ها و شرایط به خصوصی انجام می شود، که ابتدا در این باره باید بررسی های دقیق و اصولی توسط کارشناسان مجرب صورت می گیرد.

زمانی که صحبت از صادرات عرق نعنا به میان می آید باید به کیفیت محصول تولید شده توجه به خصوصی شود. صادرات عرق نعنا  بیشتر به کشورهای عربی انجام می شود.

خرید عرقیات گیاهی اصل به صورت آنلاین یکی از آسان ترین و سریع ترین راه های خرید محصول مورد نظر می باشد. شما خریداران عزیز از این طریق می توانید هر گونه عرقیات گیاهی مد نظر خود را سفارش داده و سپس خریداری نمایید.

با اطمینان کامل از اینکه این محصولات کاملا اصل بوده و با رعایت تمامی نکات لازم جهت تهیه یک محصول گیاهی سالم، مرغوب و با کیفیت تولید می شوند.

خرید عرقیات گیاهی اصل / تولید و عرضه انواع دارو های گیاهی

نمایندگی و پخش انواع عرقیات گیاهی اصل

نمایندگی و پخش انواع عرقیات گیاهی اصلنمایندگی و پخش انواع مختلف عرقیات گیاهی اصل در بازار تهران آماده عرضه می باشد. یکی از مهمترین گام های راه اندازی خط تولید عرقیات گیاهی، پس از برآورد هزینه، دریافت مجوز تولید عرقیات گیاهی می باشد.

تولید کنندگان این محصولات باید به نکات بسیاری توجه کنند تا محصولی با کیفیت و مشتری پسند را روانه ی بازار کنند. در زیر به تعدادی از نکات تولید عرقیات گیاهی اشاره می کنیم:

 • تنها برگ و گلبرگ گیاه در دیگ عرق گیری ریخته شود و کلیه چوب های اضافه جدا شوند.
 • غلظت خلوص عرقیات بایستی مناسب باشد.از تقطیر اسانس ریشه, پوست یا گلبرگ گیاهان طبی در آب عرقیات گیاهی حاصل می شود. حال اگر این عرق را دوباره تقطیر کنند، از مقدار آب آن کاسته شده و فرآورده دو آتشه به دست می آید که نوع مرغوب تری از عرق بوده و مزه و بوی تندتری نسبت به عرقیات معمولی دارد.
 • رنگ و محتویات عرقیات، که بایستی خالص، بدون آلودگی، بی رنگ و شفاف باشد.
 • بو و اسانس عرقیات باید مورد توجه واقع شود. هر چقدر آب به کار رفته در عرقیات بیشتر و میزان اسانس گیاه از حدی کمتر باشد اثر درمانی ضعیف تر شده و هم چون آب ضرر یا نفعی به بدن نمی رساند.
 • هم چنین اگر عرقی کم بو و کم اثر است این بدان معنا است که مدت زیادی از زمان تولید و یا حتی تاریخ انقضا آن محصول گذشته است. 

نتیجتا، به هنگام خرید عرقیات گیاهی مورد نظر خود، از سالم و اصل بودن آن محصول اطمینان لازم را حاصل نمایید.

بسیاری از شرکت ها و نمایندگی های تولید و پخش عرقیات گیاهی به صورت یک تیم، در صدد برآورده کردن نیاز شما مشتریان عزیز، جهت پخش و عرضه انواع عرقیات گیاهی اصل فعالیت نموده و پاسخگو تمامی سوالات مد نظر شما در این زمینه هستند.

بسیاری از این شرکتها محصولات خود را به صورت آنلاین به مشتریان عرضه می کنند و خواص دارویی و طریقه مصرف هر گیاه را جهت شناخت بهتر محصول  و جلوگیری از انتخاب اشتباه توسط مشتری در این شبکه های فروش ارائه می کنند.

عرقیات گیاهی انواع مختلفی دارند که خیلی کوتاه به تعدادی از آن ها در زیر اشاره می کنیم:

 • عرق نعنا
 • عرق بیدمشک
 • عرق کاسنی
 • عرق بید کاسنی
 • عرق نسترن
 • عرق شوید
 • عرق شاتره
 • عرق گلاب
 • عرق بهارنارنج
 • عرق بومادران
 • عرق آویشن
 • عرق چهل گیاه
 • عرق خارشتر
 • عرق رازیانه
 • عرق اسطوخودوس و غیره

هر کدام از این عرقیات فواید منحصر به فرد خود را دارد که با توجه به نیاز خریداران عزیز عرضه می شوند و همچنین دارای قیمت های متفاوت و مناسبی نیز می باشند.

سفارش عرقیات گیاهی عمده

سفارش عرقیات گیاهی عمدهعرقیات گیاهی به عنوان داروهای گیاهی مفید برای بدن می باشند که برای سفارش عمده آن ها می توان به کارخانه هایی که این محصولات را خشک می کنند مراجعه نمود، یا از عطاری ها و فروشگاه هایی که در زمینه تهیه و توزیع عرق های گیاهی فعالیت دارند محصول مورد نظر خود را تهیه و خریداری کرد.

یکی از پر مصرف ترین عرقیات گیاهی عرق نعنا است. برای خرید عرق نعنا اصل به صورت عمده  بهترین روش مراجعه به شرکت ها و نمایندگی کارخانجات بزرگ و معروف است.

عرقیات انواع مختلفی دارد، بعضی از عرقیات را از گیاهانی می گیرند که به وفور در طبیعت یافت می شود و محدودیت فصلی ندارد، برخی از عرقیات را هم فقط در یک فصل می توان گیاهان مربوط به آن را جمع کرده و عرق گیری کرد. 

مثلا گلاب به دلیل اینکه سالیانه است و فقط یک بار گل محمدی در سال رشد می کند قیمت بالایی دارد اما بقیه عرقیاتی که گل یا برگ آن در همه سال رشد می کند قیمت پایین تری دارند. و می توان با قیمت به صرفه تری خریداری کرده و اقدام به استفاده از این محصول و خواص زیاد آن کرد.

ارائه کننده انواع عرقیات گیاهی

ارائه کننده انواع عرقیات گیاهیکاشان یکی از شهرهای بزرگ ارائه کننده انواع عرقیات گیاهی می باشد. در ایران شهری که منبع تولید عرقیات است را می توانیم کاشان بدانیم، در این شهر در بیش تر باغات عرق گیری صورت می گیرد.

تولید عرقیات در شهر زیبای کاشان به وفور دیده می شود. شهر قمصر نیز یکی دیگر از مراکز مهم عرقیات در ایران است از ناب ترین عرقیات قمصر،  می توان گلاب با کیفیت آن را نام برد.

این محصول نیز از خواص درمانی فراوانی برخوردار است. گلاب به عنوان آرام بخشی قوی، ضد استرس، درمان بسیاری از سردردها، تقویت لثه، شادابی پوست و همچنین برای معده، قلب، کبد، مجاری هوایی و ریه ها مفید می باشد.

هم چنین عصاره گل محمدی و عطر آن به کشور های اروپایی صادر می‌شود و از قیمت بسیار بالایی برخوردار است. در بسیاری از شهرهای ایران به دلیل وجود شرایط آب و هوایی متنوع گیاهان دارویی زیادی می روید که در این شهر ها اقدام به تولید عرقیات متفاوتی می نمایند.

عرقیات گیاهی با خواص منحصر به فرد خود می توانند در درمان بسیاری از بیماری ها کمک کننده باشند.

فروشنده انواع عرقیات گیاهی

فروشنده انواع عرقیات گیاهیبرای خرید انواع عرقیات گیاهی به فروشگاه های ارائه دهنده این محصول مراجعه می شود. جهت خریدی مطمئن تر و با کیفیت تر باید خریدار عرقیات گیاهی نیاز به دانستن نکات زیر دارد..

 • روش تولید عرقیات گیاهی در مرغوبیت و کیفیت و تاثیر گذاری آن دارای اهمیت بسزایی است. متاسفانه برخی از  فروشندگان، عرقیات گیاهی را با آب رقیق می کنند، در نتیجه آن محصول خاصیت و تاثیرگذاری خود را تا حدی از دست می دهد، بنابراین ممکن است فردی برای  تاثیر بهتر و بیشتر، مقدار بیشتری از آن محصول را استفاده نماید که این موضوع عواقب خود را در پیش دارد.
 • همچنین ممکن است به جای عرقیات گیاهی تنها جوشانده برگ گیاهان به فروش برسد، در این صورت به احتمال زیاد ذرات جامد و چوب گیاه جوشانده شده نیز داخل آن وجود دارد که متاسفانه عفونت و التهاب های گوارشی را به دنبال دارد.
 • استفاده از اسانس و یا حتی مواد و ترکیبات شیمیایی به جای اسانس و خود گیاه مورد نظر نیز در بسیاری از موارد اثر نا مطلوب و جبران ناپذیری بر جای گذاشته است.

لازم است موقع خرید تنها به آرم استاندارد، مجوزهای وزارت بهداشت، تاریخ تولید و مصرف، رنگ و محتویات عرقیات طوری که کدر نباشد، بو و مزه عرقیات توجه فرمایید.

بازار خرید و فروش انواع دارو های گیاهی

بازار خرید و فروش انواع دارو های گیاهیبازار خرید و فروش انواع داروها و عرقیات گیاهی در بسیاری از شهرهای ایران که کشاورزی پر رونقی دارد, وجود دارد .

به عنوان مثال عرضه بیدمشک همدان که یک محصول پر رونق کشاورزی می باشد و در زمینه عرق گیری استفاده ی زیادی از آن می گردد به راحتی به صورت آنلاین و پخش عمده انجام می شود و خوشبختانه با کلیه شهرها نیز در این زمینه همکاری لازم صورت می گیرد و همینطور دیگر داروهای گیاهی نام برده شده.

در این میان عرق نعنا یکی از پر مصرف ترین عرقیات به شمار می رود. هم چنین در برخی کشورها از نعنا برای خوشبو کردن دهان استفاده می کنند. خواص عرق نعنا فلفلی از نعناع معمولی بیشتر است.

صادر کنندگان عرق نعنا

صادر کنندگان عرق نعناعرق نعنا یک محصول دارویی گیاهی مفید است که از زمان های قدیم در ایران و برخی کشور ها کاربردهایی داشته است که به مرور زمان گسترده تر شده اند تا جایی که امروزه تولید و صادرات آن بیشتر از هر زمان دیگر انجام می گیرد.

صادرات داروی گیاهی یکی از پر سود ترین  تجارت ها در دنیاست صادرکنندگان عرق نعنا بیشتر به صورت اینترنتی صادرات انجام می دهند و کیفیت در محصولات صادراتی حرف اول را میزند. بسته بندی محصول نیز از اهمیت ویژه خود در امر صادرات برخوردار است که نیاز به توجه ویژه توسط کارخانه داران تولید عرقیات گیاهی دارد.

سالانه بیش از ۵۰ تن از داروهای گیاهی از فیروز آباد به کشورهای اروپایی صادر می شود که  صادر شدن عرق نعنا نیز در میان آنها به طور چشمگیری قابل ملاحظه است.

صادر کننده های عرق نعنا علاوه بر ارسال محصولات خود دستگاه های تولید عرقیات گیاهی را نیز صادر می کنند.

قیمت دستگاه اسانس گیری خانگی مناسب می باشد و می توان با خرید این محصول، عرقی مطمئن را فراوری کرد.

راهنمای مصرف عرق نعنا

راهنمای مصرف عرق نعناعرق نعنا از محبوبترین و پرکاربردترین عرق ها در خانه  ایرانی ها است. جهت آشنایی  با طریقه مصرف عرق نعنا باید بدانید که بهتر است عرق نعنا به مقدار نصف فنجان یا یک فنجان با مقداری آب بسته به غلظت عرق نعنا مصرف شود. غلظت بالای آن ممکن است برای بعضی طعم خوشایندی نداشته باشد.

اما قبل از مصرف عرق این پرسش پیش می آید که عرق نعناع گرمی است یا سردی؟ در استفاده از عرقیات گیاهی باید به طبع آن توجه داشت و هماهنگ با طبع و مزاجتان باشد عرقیات متضاد با طبع خود را استفاده کنید. اگر طبع گرم دارید می توانید از عرقیات با طبع سرد استفاده کنید مثل عرق کاسنی عرق شاهتره و عرق کاهو و اگر طبع سرد دارید می توانید از عرقیات گرم مثل عرق دارچین, عرق زنجبیل, عرق نعنا و عرق پونه استفاده کنید.

در هنگام مصرف عرق نعنا باید به این موضوع توجه داشته باشید که مصرف بیش از اندازه ی عرق نعناع و یبوست رابطه مستقیمی دارد. با مصرف بیش از حد عرق نعنا امکان دچار شدن به یبوست افزایش می یابد.

هم چنین می توان از روغن روی عرق نعنا نیز استفاده کرد . این روغن درمان دارویی دارد، کانال های کلسیم را مسدود می کند و  عضلات دیواره ی روده را شل می‌کند.

خریداران عرق نعنا

خریداران عرق نعنا برخی نکات قابل توجه وجود دارد که باید خریداران در هنگام خرید عرق نعناع اصل باید به آن توجه کنند. از نشانه های عرق نعنا اصل این است که باید شفاف باشد و عاری از آلودگی و کدری و یا رسوب باشد.زیرا یکی از نکات مهم در تشخیص عرق نعنا اصل شفاف بودن محصول می باشد.

نکته ی دیگر در هنگام خرید این محصول  توجه به تاریخ تولید و انقضای آن می باشد در برخی از محصولات گیاهی تاریخ تولید زده می شود اما تاریخ انقضا بر روی آن درج نمی شود.

به طور کلی می توان گفت بهترین زمان استفاده از عرق نعنا ۶ ماه الی ۱۲ ماه بعد از تولید می باشد. از خریدن عرق نعنا در ظرف های رنگی جلوگیری کنید. در صورت خرید عرق نعنا از نشان استاندارد درج شده و نشان کیفیت غذایی روی آن مطمئن شوید.

فروش عرق نعنا زیر قیمت بازار

فروش عرق نعنا زیر قیمت بازاراصولا قیمت عرق نعنا خانگی زیر قیمت بازار ارائه می شود و عمده ی دلیل آن استفاده از دستگاههای ارزان خانگی و بدون نیاز به مجوز یا هزینه های اضافی است. قیمت دستگاه تولید عرقیات گیاهی که به صورت صنعتی  باشد بسیار گران تر است و شاید دلیل گران تر بودن تولیدات کارخانه ها به همین علت است.

اما در میان برخی تولیدکنندگان و حتی برخی فروشگاههای بزرگ این محصولات را با تخفیف بالا زیر قیمت بازار به مشتریان عرضه می دارند. همچنین خرید عمده ی این محصولات باعث می شود تا با تخفیف نزدیک به ۵۰ درصد حساب شود و فروشندگان قادرند تا زیر قیمت بازار به مصرف کنندگان بفروشند.

 برخی شرکت ها و کارخانجات تولید کننده برای تهیه محصولات اولیه ی خود دستشان باز است و از شهر خود تهیه می کنند قدرت بیشتری دارند تا اجناس خود را با قیمت ارزانتری ارائه دهند و به فروش برسانند. 

عرق نعنا در بسته بندی های با حجم مختلف

عرق نعنا در بسته بندی های با حجم مختلف بزرگترین دیگ های  مسی موجود در بازار برای تولید و بسته بندی  عرق نعنا با حجم های مختلف حدود ۳۰۰ لیتر را در خود جای می دهد و کوچکترین ان حدود ۱۰ لیتر عرق نعنا تهیه می کند.

عرق نعنا با توجه به حجم و تقاضای بازار در بسته بندی های مختلف روانه ی بازار می شود که در بسیاری از شرکتها به صورت یک لیتری و ۵۰۰ سی سی بسته بندی می شود.

اما به طور کلی در انواع بطری های شیشه ای و پت در حجم های ۵۰ سی سی تا۱۰۰۰ لیتری تهیه می شود. و این شیشه ها در بسته های ۱۲ تایی از شرکت به فروشگاهها ارسال می‌شود.

هم چنین جنس بطری های مصرف شده در بسته بندی عرق نعنا از  ظروف پلی اتیلن ترفتالات که در شیشه استفاده شده, می باشد. در بسته بندی عرق نعنا نباید از بطری پلاستیکی استفاده شود و در این صورت بهتر است پس از خرید در بطری شیشه ای نگه داری شود. 

تهیه عرق نعنا ارزان

تهیه عرق نعنا ارزانجهت تهیه عرق نعنای ارزان می توانید در خانه تهیه کنید. برای این نکته می‌توانید نکات زیر را دنبال کنید.

برای تهیه به مقدار کافی نعنا, آب و یک قابلمه بزرگ درب دار, ظرف کوچک تر از قابلمه با تحمل دمای جوش بالا و شیشه ی رنگی نیاز دارید.

ابتدا نعنا را به همراه ساقه های آن بشویید و در قابلمه ی بزرگ با آب بریزید تا جایی که امکان دارد بجوشانید اما تمام نشود  ظرف کوچکتر را روی نعنا قرار دهید تا بخار نعنا  داخل آن جمع شود.

تولید عرق نعنا در سراسر کشور

تولید عرق نعنا در سراسر کشور عرق نعنا در سراسر شهرهای کشور اکثرا تولید می شود. عرق نعنا به دلیل خواص زیادی که برای دل درد دارد و با سرعت بالایی که دل درد را درمان می کند باعث شده تادر هر خانه ای یافت شود.

فروش عرق نعنا خانگی در همه ی عطاری ها و فروشگاه ها صورت می گیرد و در جایی که با غلظت بالا به فروش برسانند کیفیت بالاتری دارد و در نتیجه تاثیر بیشتری دارد. برای تهیه عرق نعنا از برگهای تازه ی این گیاه استفاده می شود.

لازم به ذکر است بهترین ظروف برای نگه داری عرق نعنا ظرف های شیشه ای رنگی و فلزی بدون بو است. به دلیل مصرف بالای عرق نعنا و همه گیر بودن استفاده از آن این عرق در سراسر کشور توسط شرکتهای مختلفی تولید و به مشتریان عرضه می‌گردد.

فواید استفاده از عرق نعنا

فواید استفاده از عرق نعناامروزه عرق نعنا یکی از بهترین نوشیدنی ها برای درمان مشکلات گوارشی  محسوب می شود که استفاده از آن دارای فواید زیادی دیگری نیز است. عرق نعنا حس تازگی در بدن ایجاد می کندو موجب کاهش وزن نیز می شود.

با مطالعه لیست زیر خواص عرق نعنا را بهتر بشناسید:

خواص عرق نعناع برای پوست: خواص عرق نعناع برای صورت و مو یکی از مهمترین ویژگی های آن می باشد  عرق نعنا برای درمان اکنه و جوش مفید است.

همچنین برای درمان آفتاب سوختگی و درد ناشی از آن مفید است. همچنین عرق نعنا موجب درمان خارش سر و درمان شپش سر نیز می باشد. 

عرق نعناع و فشار خون: مطالعات نشان می دهد که مصرف چای نعناع یا عرق نعناع باعث کاهش فشار خون شده و برای سلامت قلب و درمان بیماری های قلبی و عروقی مفید می باشد.

اما باید توجه داشت که مصرف بیش از حد آن باعث افزایش فشار خون می شود و برای همین عرق نعناع را باید کنترل شده مصرف کرد .

یکی از مهمترین تاثیرات عرق نعنا تاثیر بر سیستم گوارشی است. نعنای فلفلی گونه ای دو رگه از نعنای دشتی و نعنای آبی است.

 عرق نعنا فلفلی بر روی سیستم گوارشی تاثیر بالایی دارد. به خاطر ضد تهوع بودن و اثرات تسکین دهنده اش بر پوشش معده و روده ی بزرگ به دلیل توانایی اش در کاهش اسپاسم های عضلانی توصیه می شود.

با مطالعه طرز تهیه عرق نعنا می توان متوجه شد، که عرق نعنا دارای خواص کامل گیاه نعنا می باشد که به صورت مایع در آمده است.

لیست شرکت های پخش کننده عرق نعنا در کشور

لیست شرکت های پخش کننده عرق نعنا در کشورلیست شرکت های پخش کننده عرق نعنا سبز در کشور را می توان به راحتی از طریق اینترنت به دست آورد و با مراجعه به نزدیک ترین شرکت ارائه کننده محصول اقدام به تهیه عرق نعنا کرد.

عرضه عرقیات گیاهی از طریق شرکت های پخش و تاجران صورت می گیرد.

بسیاری از شرکت های پخش کننده با عرق نعنا به صورت تخصصی فقط در حوزه فروش این محصول کار می کنند که با تجربه خود و شناخت بازار بهترین محصول را به دست خریدار می رسانند.

بازرگانی خرید و فروش عرق نعنا

بازرگانی خرید و فروش عرق نعنابازرگانی خرید و فروش عرق نعنا و سایر عرقیات توسط شرکت های تولید و تاجران انجام می گیرد .

محصولات تولید شده ی صادراتی باید نشان استاندارد جهانی را دارا باشد و از کیفیت بالایی برخوردار باشد.  بسیاری از شرکت های بازرگانی با هدف ارائه محصول بهتر به مشتریان خود با مناسب ترین  قیمت و حذف واسطه ها اقدام به فروش اینترنتی محصولات خود به طور مستقیم به خریدار نموده است.

از وظایف بازرگانی ها بازاریابی و تخمین میزان فروش در بازار برای تنظیم میزان تولید کارخانه است. بازرگانی با ایجاد بستر مناسب در شهرها و کشورهای متفاوت محصول کارخانه را به دست مشتری می رساند.

عرق نعنا و راهنمای تشخیص کیفیت آن

عرق نعنا و راهنمای تشخیص کیفیت آنبرای خرید عرق نعنا اصل و با کیفیت می توان به میزان شفافیت و بوی آن توجه کرد. عرق نعنا با کیفیت کاملا شفاف و عاری از هرگونه رنگ می باشد. همچنین عرق نعنا باید بوی تندی داشته باشد، برخی فروشندگان عرق نعنا را با مقدار بسیار زیادی آب رقیق می کنند که این عرق نعنا بی کیفیت است و تقلبی محسوب می شود.

 همچنین از خرید عرق نعنا در ظرف رنگی خودداری کنید زیرا شفافیت عرق نعنا در این ظروف مشخص نیست که یکی از عوامل مهم در تشخیص کیفیت عرق نعنا محسوب می شود. نعنا به مدت ۶ الی ۱۲ ماه پس از تولید کیفیت اصلی خود را دارد و پس از آن با تولید برخی مواد شیمیایی حتی می‌تواند خطرناک نیز باشد. 

عرق نعنای دارای خلوص بالا را دو آتشه می نامند که بسیار با کیفیت است، قیمت عرق نعنا دو آتشه به طور معمول بالاتر از نوع معمولی آن می باشد.

بهترین عرق نعنا از لحاظ رنگی چگونه است؟

بهترین عرق نعنا از لحاظ رنگی چگونه است؟ عرق نعنا مرغوب از لحاظ رنگی چگونه است و  دارای چه خصوصیتی می باشد؟ عرق نعنای مرغوب هیچ گونه رنگ یا مواد رسوبی نباید داشته باشد. رنگ این عرق باید کاملا شبیه آب، زلال باشد.

 عرقیات به معنای  مولکول های آب تقطیر شده از جوشیدن گیاهان می باشد. پس عملا برگ یا ساقه ی گیاه در آن وجود ندارد. به همین دلیل عرقیات بدون رنگ و شفاف هستند. از دیگر ویژگی های عرق نعنا خالص و مرغوب، بوی آن است که باید به وضوح بوی نعنا بدهد، هر چقدر که میزان خلوص عرق نعنا بیشتر باشد محصول بوی بیشتری می دهد.

 با توجه به رنگ و رسوبات موجود در عرق می توان از فاسد شدن آن ها مطلع شد زیرا عرق نعنا با گذشت تاریخ انقضای آن به مرور کدر شده و دارای رسوبات می گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عمده عرق بابونه | کارخانجات تولید کننده عرقیات در کشور

حتما نام گیاهی به نام بابونه را شنیده اید.بابونه گیاهی است دائمی و کوچک به ارتفاع 30سانتی متر دارای بوئی معطر که در چمنزارها و اراضی شنی می روید. ساقه آن برگ سب

پاسخی بگذارید