فروش سایت
خانه / عرق نعنا / خرید عرق نعنا دو آتیشه صادراتی در بازار کشور

خرید عرق نعنا دو آتیشه صادراتی در بازار کشور

برای خرید عرق نعنا دو آتیشه صادراتی در بازار کشور باید به نمایندگی و مرکز فروش انواع عرقیجات مراجعه کرد. چون بیشتر صادر کنندگان انواع عرقیجات، برای این که از کیفیت محصول اطمینان یابند به این دو مکان مراجعه می کنند. این محصول در بسته بندی های مختلف و با قیمت تولیدی عرضه می شود.

خرید عرق نعنا دو آتیشه صادراتی در بازار کشور

مرکز فروش بهترین نوع عرق نعنا صادراتی

مرکز فروش بهترین نوع عرق نعنا صادراتیمرکز فروش بهترین نوع عرق نعنا صادراتی که در نقاط مختلف کشور وجود دارد محصول را با برندهای معتبر و صاحب نام عرضه می کند.

یکی از معروفترین عرق های موجود در بازار عرق نعنا است برای تولید این محصول باید آب را با گیاه نعناع جوشاند و بعد از این که آب و نعناع خوب جوشید و آب تبخیر شد و بعد از سرد شدن بخار و تقطیر که به صورت سنتی و یا صنعتی انجام می شود مایعی که از تقطیر بدست می آید به آن عرق می گویند.

طرز تهیه عرق دو آتیشه مانند عرق معمولی است فقط در تولید این نوع عرق گیاه استفاده شده در آن بیشتر از مقدار آب آن است.

فروشگاه عرضه مستقیم عرق نعنا دو آتیشه خالص

فروشگاه عرضه مستقیم عرق نعنا دو آتیشه خالص این محصول را در بسته بندی و قیمت های متفاوتی عرضه می کند. اگر میزان گیاه نعناع که برای تولید عرق استفاده می شود بیشتر باشد به آن عرق دو آتیشه می گویند چنین عرقی طعم و بوی تندی دارد و خواص بیشتری هم نسبت به عرق نعناع معمولی دارد.

هر مایعی که تقطیر شود کاملا استریل و عاری از هر گونه آلودگی است اما این که می گویند عرق هایی که به روش سنتی تولید شده اند ممکن است دارای میکروب یا آلودگی باشند در واقع منظور این است که ممکن است آلودگی از ظرف آلوده یا فردی که عرق را تولید می کند وارد محصول شود بنابرین ما به طور کامل نمی توانیم بگوییم عرق نعناع هایی که به طور سنتی تهیه شده اند کاملا از هر نوع آلودگی به دور هستند. اما عرق نعناعی که به روش سنتی تهیه شود و تولید کننده از ظرف تمیز و بهداشتی استفاده کند و بهداشت فردی را رعایت کند می توان از بهداشتی بودن عرق نعنا اطمینان یافت. اما بیشتر خریداران ترجیج می دهند عرق هایی که در کارخانه تولید شده اند و استریل و پاستوریزه هستند را خرید کنند تا از بهداشتی و تمیز بودن آن اطمینان داشته باشند.

پخش کننده عرق نعنا خالص

پخش کننده عرق نعنا خالصپخش کننده عرق نعنا خالص سعی می کند محصول را از تولید کنندگانی خریداری کند که از خالص و ارگانیک بودن محصولات آن ها اطمینان داشته باشد و سپس محصول را به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه به تمام عمده فروشان و خرده فروشان می فروشد.

خواص عرق نعنا شامل گزینه های زیر می شود:

  • عرق نعنا دارای خاصیت ضد نفخ، ضد درد، ضد گرفتگی است.
  • بعد از غذا، خوردن این عرق باعث می شود غذا زود هضم شود و از دل درد و نفخ معده جلوگیری می کند.
  • عرق نعناع می تواند باد معده، درد شکم، نفخ معده، سوء هاضمه را رفع کند.
  • خوردن عرق نعناع تاثیری در رفع بوی دهان ندارد ولی استفاده از اسانس آن به عنوان دهان شویه می تواند بوی بد دهان را از بین ببرد.

   

تهیه و توزیع انواع عرق نعنا اصل

تهیه و توزیع انواع عرق نعنا اصل باید توسط افراد با تجربه انجام شود چون در وهله نخست باید با تولید کنندگان معتبر آشنا باشند تا بتوانند محصول را از آن ها تهیه کنند و در مرحله دوم هم باید بتوانند یک عرق نعنا اصل را تشخیص دهند تا بتوانند محصولات کاملا طبیعی و ارگانیک را خریداری کنند.

یکی از انواع عرق نعناع، عرق دو آتیشه است که خواص عرق نعنا دو آتیشه معمولا بیشتر از عرق نعناع معمولی است چون مقدار گیاهی که در تولید این محصول به کاربرده شده بیشتر از آب آن است اما در عرق نعنا معمولی آب بیشتر از گیاه نعناع است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت عرق نعنا خالص | فروش آن زیر قیمت بازار

عرق نعنا یکی از محصولات پر طرفدار و پر مصرف نسبت به دیگر عرق های موجود در بازار است و افراد مختلف با سنین مختلف از آن استفاده می کنند، خواص زیاد این عرق باعث ش

پاسخی بگذارید