فروش سایت
خانه / عرق بابونه / خرید و فروش عمده عرق بابونه | کارخانجات تولید کننده عرقیات در کشور

خرید و فروش عمده عرق بابونه | کارخانجات تولید کننده عرقیات در کشور

حتما نام گیاهی به نام بابونه را شنیده اید.بابونه گیاهی است دائمی و کوچک به ارتفاع ۳۰سانتی متر دارای بوئی معطر که در چمنزارها و اراضی شنی می روید. ساقه آن برگ سبز مسایل به سفید، برگهای آن کوچک متناوب ودارای بریدگی های باریک و نامنظم و پوشیده از کرک است. گل های آن مجتمع در یک طبق که به طور منفرد در انتهای ساقه گل دهنده در تابستان ظاهر می شود. در هر طبق گل های سفید در اطراف و گل هلی زرد در وسط قرار دارد. این گیاه از تیره کاسنیان می باشد ، دز نقاط مختلف جهان می روید و در طب سنتی جایگاهی محبوب دارد. گیاه معطر بابونه در امروزه دز صنایع مختلفی کاربرد دارد. گاه از آن به عنوان معطر کردن مواد شوینده و گاه تولید کرم و مواد بهداشتی استفاده می شود. دربسیاری از موارد از عرق بابونه در طب سنتی استفاده می شود. خرید و فروش عمده عرق بابونه در شهرهای سنتی رواج بیشتری دارد. طریقه مصرف عرق بابونه در استفاده مناسب آن بسیار مهم است.

خرید و فروش عمده عرق بابونه | کارخانجات تولید کننده عرقیات در کشور

کارخانجات تولید کننده عرق بابونه در کشور

کارخانجات تولید کننده عرق بابونه در کشورکارخانجات تولید کننده عرق بابونه در کشور، گیاه این محصول را از کشاورزان خریداری کرده وبوسیله دستگاه های صنعتی خود، عرق بابونه تولید می کنند. این کارخانجات پس از تولید عرق بابونه آن ها را برای مصرف، به شهرهای مختلف ارسال می نماید. باتوجه به بازار مناسب این محصولات در شهرهای سنتی، کارخانه عرق بابونه بیشتر در استان های اصفهان، خراسان رضوی و آذربایجان غربی وجود دارد. برای یافتن لیست این کارخانجات شما می توانید به مراکز فروش آن ها  یاعطاری های محلتان و یا سایت های اینترنتی معتبر مراجعه کنید. 

خرید و فروش عمده عرق بابونه در ایران

خرید و فروش عمده عرق بابونه در ایرانعمده فروشی عرق بابونه در ایران به طوری است که عمده فروشان ایرانی عرق بابونه  را به قیمتی ارزان تر از خرید جزئی به بازار عرضه می کنند. این محصولات توسط شرکت های سازنده بسته بندی می شوند ودر ابعاد مختلفی به بازار عرضه می شوند. خرید وفروش عمده این محصول معمولا در شهر های صنعتی بازار بهتری دارد.مرکز خرید گل بابونه در شهرهای شیراز و کاشان پر رونق می باشد و عرقیجات بابونه در شهرهای شیراز و کاشان تنها دو نمونه از بهترین عرقیجات بابونه کشور می باشد. خرید وفروش عمده این محصول علاوه بر ارزان بودن، دست یکسری از سودجویان را در این زمینه کوتاه می کند. علاوه بر خرید و فروش عمده شما به طور مستقیم هم می توانی عرقیجات مورد نیاز خود را تهیه کنید. البته باید خرید را از افراد و مکان های معتبر انجام دهید. ضمنا هنگام خرید عنوان کنید چه نوع بابونه ای نیاز دارید مثلا قیمت هر کیلو بابونه خشک را بپرسید.

مراکز فروش عرق بابونه در تهران

مراکز فروش عرق بابونه در تهرانعرق با بونه علاوه همانطور که در اکثر کشور عزیزمان طرفداران زیادی دارد در استان تهران نیز هواداران زیادی دارد. در این استان با توجه به اهمیتی که در چند سال اخیر مردم برای داروها و عرقیجات گیاهی قرار می دهند بازار نسبتا مناسبی در اختیار دارد هر چند که هنوز بسیاری از مردم پایتخت با خواص عرق بابونه آشنا نشده اند و نسبت به آن واکنش خاصی ندارند. جهت پیدا کردن مراکز فروش عمده عرق بابونه در تهران می توانید به عطاری های منطقه زندگی خود یا افراد فعال در زمینه عرقیجات، مراجعه کرده واز آن ها مشورت بگیرید. همچنین می توانید به سایت های معتبر اینترنتی مراجعه کرده و از آن ها در این زمینه مشاوره بگیرید.

خواص عرق بابونه

خواص عرق بابونه بابونه عرق معطر یک ساله است که به صورت خودرو در مزارع وکنار جاده ها می روید. عرق بابونه خواص فوق العاده ای را به همراه دارد. از گیاه بابونه به صورت دمنوش و یا عرق بابونه استفاده می شود. یکی از خواص عرق بابونه درمان سردرد های میگرنی است. این گیاه خواص شگفت آوری دارد و طبیعتش گرم است. به برخی خواص آن اشاره می کنیم:

 • عرق بابونه در درمان افسردگی بسیار مفید است
 • عرق بابونه برای مو و برای تقویت پوست آن بسیار کار آمد است
 • اگر از ناراحتی معده رنج می برید حتما حتما عرق بابونه را امتحان کنید.عرق بابونه در تقویت معده و سیستم گوارشی مفید است
 • کسانی که تنگی نفس دارند می توانند با مصرف عرق بابونه بهبود یابند
 • سیستم ایمنی بدن با مصرف عرق بابونه تقویت می شود
 • عرق بابونه اشتها آور است و از این رو می تواند باعث افزایش وزن شود و برای کسانی که از کمبود وزن خود رنج می برند مفید است
 • اگر کودکتان دندان درد دارد به او عرق بابونه بدهید تا دندان درد او کاهش یابد
 • عرق بابونه در مشکلات صفراوی موثر است و خوردن آن قبل از غذا برای این دسته از بیماران مفید است
 • اگر سرما خورده اید و گلودرد آزارتان می دهد حتما از عرق بابونه استفاده کنید. عرق بابونه در درمان گلو درد و التهاب حنجره بسیار مفید است
 • دافع خون منجمد شده در مثانه است
 • خانم هایی که قاعدگی منظمی ندارند می توانند از عرق بابونه استفاده کنند تا اختلالات قاعدگی و دردناک آن ها منظم شود
 • کسانی که سردرد میگرنی دارند می توانند از عرق بابونه برای کاهش درد و درمان سردرد هایشان استفاده کنند
 • بابونه عفونت های دردناک را از بین می برد
 • مصرف یک لیوان قبل از خواب می تواند موجب افزایش حافظه و نیروی جنسی شود
 • مقوی کننده معده وباد شکن بودن
 • شادابی سلول ها با بخور بابونه
 • برطرف کردن ورم وسردی بدن، رماتیسم و درد های عصبی (روغن بابونه)
 • نرمی مو
 • خاصیت بی حس کنندگی ورفع تشنج دارد
 • و…

البته عرق بابونه مضراتی مانند ایجاد آلرژی در بدن ، سردرد ناشی از مصرف زیاد، چشم درد و… را نیز دارد وهنگام خرید واستفاده، باید به مضرات عرق بابونه نیز دقت کنید.

نمایندگی فروش عرق بابونه در کشور

نمایندگی فروش عرق بابونه در کشوربرای خرید تضمینی گیاهان دارویی باید به نمایندگی های آن ها که این عرقیجات را به صورت عمده می فروشند مراجعه کنید . همانطور که قبلا هم گفتیم عمده فروشان ایرانی عرق بابونه را به قیمتی ارزان تر از قیمت خرید جزئی بازار عرضه می کنند، البته آن ها با خرید گیاهان دارویی از کشاورزان به طور مستقیم سود قابل توجی نیز می کنند. البته در برخی موارد می توان به طور مستقیم به بازار مراجعه وعرق بابونه مورد نیاز خودرا تامین کنید. معمولا افرادی که نسبت به طبیعی بودن بابونه حساس هستند آن را به طور مستقیم خریداری می کنند. عرق بابونه مرغوب نسبت به دیگر عرق های بابونه که کیفیت مطلوبی ندارند گران تر خواهد بود. لازم به تذکر است کیفیت عرقیجات گیاهی ناظر به کیفیت گل است. استان ها ومکان های تولید گیاه بابونه عبارت اند از:

 • تهران
 • چهارمحال وبختیاری
 • لرستان
 • فارس
 • آذربایجان
 • خوزستان و…

و حتی در برخی از مکان های اروپایی این گیاه روییده می شود. هنگام خرید از نمایندگی فروش داروهای گیاهی موردنظر باید دقت کنید که آن نمایندگی معتبر باشد.

بازرگانی فروش عرق بابونه

بازرگانی فروش عرق بابونه بازرگانی فروش عرق بابونه در ایران با توجه به حجم تولید این محصول مناسب می باشد. بازرگانی این عرقیجات در شهرهای مختلف ایران متفاوت می باشد. مثلا در شهرهایی نظیر کاشان، شیراز و قم که بابونه بیشتری تولید می شود بازرگانی آن ها مناسب تر می باشد. اگر شما قصد خرید عرق بابونه را دارید باید قبل از خرید نسبت به تهیه لیستی از قیمت های آن اقدام کنید. برای اطلاع از لیست قیمت بابونه ایرانی بهتر است به فروشگاه های ایرانی، عطاری های نزدیک به محل زندگی خود و مراکز فروش این نوع از محصولات مراجعه کنید. همچنین جهت اطمینان می توانید به محل خود تولیدی های عرقیجات مراجعه نمایید. مثلا می توانید به برخی شرکت های صنعتی مراجعه نمایید لیست قیمت گیاهان دارویی ۹۷ را از آن ها بپرسید. همچنین باید توجه کنید بابونه را به صورت های مختلف عرق بابونه، دم کرده گل بابونه، استفاده از گل بابونه در مواد آرایشی بهداشتی، خیس کردن گل بابونه،خیس کردن گل بابونه، لوسیون، قطره خوراکی و… می توان استفاده کرد وبراساس استفاده خود اقدام به تهیه لیست قیمت کنید.

کشور های وارد کننده عرق بابونه

کشور های وارد کننده عرق بابونه بیشتر کشورهای جهان به عرقیحات بابونه علاقه داشته وآن هارا به کشور های خود وارد میکنند، اکثر کشورهای منطقه خاورمیانه وهمسایه با کشورما نیز عرقیجات موردنیاز خودرا از بازار های کشور ما وارد کشورهای خود می کنند. کشورهای پاکستان، عراق، کویت، ترکیه ، قطر و امارات متحده عربی از جمله مهمترین کشورهای وارد کننده عرقیجات ایرانی از جمیه عرق بابونه می باشد. این کشورها یا عرق آماده بابونه را وارد کشور خود می کنند ویا گل بابونه راوارد کرده و از آن در تهیه عرق بابونه موردنیاز خود بهره می برند. کشور ترکیه گیاهان دارویی ایران را وارد کرده و آن ها را به کشورهای اروپایی صادر می کند.

فروش فله ای عرق بابونه در کشور

فروش فله ای عرق بابونه در کشورفروش فله هی عرق بابونه در کشور بیشتر در بازار های عمده فروشی وعطاری ها انجام می شود. فروش فله ای باعث می شود که عرق بابونه بیشتر و ارزان قیمت تر نصیب خریدار شود البته این عرق بابونه فله ای احتمالا کیفیت بسیار خوبی را ندارد و خریدار باید ابتدا کیفیت آن را بررسی و در صورت لزوم کیفیت آن را بالا ببرد. خرید و فروش گیاهان دارویی در شیراز بیشتر به صورت فله ای انجام می پذیرد. فروش فله ای در شهرهای کاشان و قم به عنوان دیگر قطب های گردشگری هم رونق خوبی در این چند سال اخیر داشته است و در حال پیشرفت می باشد.

حراجی عرق بابونه

حراجی عرق بابونهحراجی عرق بابونه بیشتر در بازار های آزادی که در روز های تعطیل شکل می گیرد و همچنین توسط فروشندگان گردشی در معابر شلوغ شهرها انجام می شود. این فروشندگان یا گل بابونه را خود از بیابان ها و کنار جاده های شهرهای محل زندگی خود برداشت کرده و آن ها را به روش های سنتی و دستی به عرق بابونه تبدیل می کنند وآن را به فروش می رسانند و یا عرق بابونه آماده شده توسط افراد محلی را با قیمت کم خریداری کرده و به فروش می رسانند. در حراجی های عرق بابونه قیمت آن کمتر است و با توجه به اینکه معمولا این عرقیجات توسط افراد محلی و به روش های سنتی آماده می شود مطمئنا طبیعی تر است و از کیفیت مناسبی برخوردار است. پس اگر نسبت به طبیعی بودن آن حساس هستید خرید از حراجی های معتبر می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد البته باید توجه کنید که از افرادی در حراجی ها خریداری کنید که کیفیت محصولشان مورد تایید خریداران قبلی باشد.

فروش ارزان عرق بابونه در کشور

فروش ارزان عرق بابونه در کشوربرای فروش ارزان قیمت عرق بابونه در کشور معمولا فروشنده این عرقیجات را از افراد محلی دریافت می کند یا آن ها را از تولید کنندگانی دریافت می کند که اهمیت چندانی به محصولات خود نداده اند و محصول آن ها کیفیت چندانی نداشته و به دلیل نبود مشتری آن ها را با قیمت کم هم می فروشند. البته هستند تولید کنندگانی که با وجود کیفیت بالا محصولات خود را ارزان قیمت می فروشند که تعدادشان بسیار کم تر است. هنگام خرید عرقیجات ارزان قیمت باید مراقب کیفیت وطبیعی بودن آن باشید در غیر اینصورت ممکن است عرق بابونه تهیه شده توسط شما طبیعی و خالص نبوده و علاوه بر اینکه خاصیتی ندارد، ضرر هم داشته باشد، پس هنگام خرید عرق بابونه ارزان باید نسبت به سالم بودن آن به شدت دقت داشته باشید.

برند های برتر تولید کننده عرق بابونه در کشور

برند های برتر تولید کننده عرق بابونه در کشوربرای یافتن برند های برتر تولید کننده عرق بابونه در کشور باید به سایت های اینترنتی معتبر در این زمینه مراجعه کرده و یا از طریق عطاری های محل زندگی خود در این زمینه تحقیق کنید و از آن ها در خواست کنید برندهایی برتری را که می شناسند به شما معرفی کنند. البته با توجه به فواید بسیار زیاد عرق بابونه و مشتری پسند بودن آن، کارخانه های زیادی در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده و در حال پیشرفت در این زمینه می باشند و یافتن برترین برندها در این زمینه به علت رقابت نزدیکی که با هم دارند به شدت مشکل و سخت می باشد.

مشخصات عرق بابونه اصل

مشخصات عرق بابونه اصلبرای خرید بابونه طبیعی، باکیفیت و اصل شناخت مشخصات آن لازم و ضروری می باشد. برای خرید عرق بابونه اصل بهتر است به قطب های اصلی آن در کشور یعنی شیراز و کاشان مسافرت کرده و در آنجا محصول مورد نظر خود را خرید کنید. همچنینن برای یافتن مشخصات عرق بابونه اصل بهتر است به عطاری ها و افراد باسابقه در تولید این عرقیجات مراجعه کرده و از آن ها در این زمینه مشاوره بگیرید و در صورتی که به آن ها دسترسی ندارید می توانید از سایت های معتبر اینترنتی اطلاعات مورد نطر خود را دریافت و از آن ها بهره ببرید. این نکمه را هم شاید ندانید که عرقیجات گیاهی هم تاریخ مصرف دارند و حتی شاید ندانید که انواع غیر سالم و فاسد این محصولات تا چه اندازه خطرناک است. پس هنگام خرید به فاسد بودن یا نبودن آن ها به شدت توجه کنید. همچنین طرز تهیه عرق بابونه در کیفیت و نحوه استفاده از عرق بابونه در خواص آن موثر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عرضه عمده انواع عرقیات سنتی ارزان

فروشگاه عرضه عمده انواع عرقیات سنتی ارزان در شهرهای گوناگون کشور به ارائه و عرضه انواع عرقیات سنتی اصل مشغول هستند. فروشگاه عرقیات سنتی ضمن ارتباط مستقیم و

پاسخی بگذارید