فروش سایت
خانه / عرق بوقناق / قیمت عرق بوقناق | عمده فروش های آن در تهران کدامند ؟

قیمت عرق بوقناق | عمده فروش های آن در تهران کدامند ؟

خواص و قیمت عرق بوقناق مرغوب و محل فروش آن. 

این گیاه خاردار که از آن عرق بوقناق تولید می شود در زبان فارسی بابا خازن نامیده میشود و از آن در طب سنتی نیز استفاده می کنند.

این گیاه دارای مقداری اینولین می باشد که به دلیل این شباهت گاهی کنگر فرنگی وحشی هم نامیده میشود.

برای یافتن و یا دانستن محل رشد این گیاه میتوان به استانهایی همچون (آذربایجان – همدان – اصفهان – کردستان – دامنه های البرز و زاگرس در ارتفاع ۲۶۰۰ متر از سطح دریا) اشاره کرد. در کنار این عرق، عرق آویشن بطری یک لیتری با کیفیت عالی را هم شرکت های مختلفی تولید می کنند و به بازار عرضه می نمایند. 

این گیاه تا ارتفاع ۲۰۰ سانتی متر رشد می کند و کمترین ارتفاع آن به ۵۰ سانتی متر میرسد.

طریقه مصرف عرق بوقناق :

برای مصرف این عرق به صورت نوشیدنی ۲ تا ۴ لیوان ۱۰۰ سی سی در روز مناسب است.

البته برای بیماران دیابتی بستگی به  میزان قند و خون و حال بیمار دارد البته در مواردی که میزان قند خودن بیمار بیشتر از ۲۰۰ است میتوان هر ۴ ساعت یک لیوان مصرف کرد.

احتیاط

– عرق بوقنان در افرادی که دیابت ندارند حتما با کمی عسل طبیعی  و یا خرما میل شود چون به شدت قند خودن را کاهش میدهد.

– از مصرف همزمان این عرق با داروهای شیمیایی کاهنده خون خودداری کنید.

– مصرف این عرق در زمان باردای باعث خشک شدن شیر مادر میشود.

– زیاده روی در مصرف دمنوش یا عرق این گیاه به شدت قند خودن را کاهش میدهد و احساس بی حالی در فرد به وجود می آید.

قیمت عرق بوقناق | عمده فروش های آن در تهران کدامند ؟

لیست قیمت عرق بوقناق ایرانی

لیست قیمت عرق بوقناق ایرانی اما آن طور که اطلاع داریم یک بطری یک لیتری عرق بوقنان از ۵ هزار و ۵۰۰ تومان شروع میشود تا به بالا و در حدود ۱۰ هزارتومان و قیمت بشکه ۲۰ لیتری عرق بوقناق هم از ۶۵ هزار تومان تا ۱۰۰هزار تومان قیمت دارد.

البته به حجم بطری که در آن عرق جای گرفته هم بستگی دارد گاهی هم به کیفیت عرق قیمت تغیر می کند و ممکن است در شهر شما این عرق از مناطق دیگر ایران ارزان تر یا گرانتر به فروش رسد. از فروشگاه های مختلف اینترنتی هم می توانید که عرقیات گیاهی را با قیمت های مناسبی تهیه کنید. در این فروشگاه ها تازه ترین قیمت ها عرضه می گردد. شما می توانید به فروشگاه های معتبر اینترنتی سر بزنید و اقدام به خرید هر گونه از عرق گیاهی ای که نیاز دارید بنمایید. 

خرید و فروش عرق بوقناق در شیراز

خرید و فروش عرق بوقناق در شیراز ۲شهر از ایران که بیشتر از مناطق دیگر میتوان این عرق را یافت شیراز و مشهد می باشد.

سایت ها و مراکز فروش در شیراز هستند که به تمام نقاط ایران عرق بوقناق را برای مشتریان ارسال می کنند.

بهترین قیمت عمده فروشان عرقیات

بهترین قیمت عمده فروشان عرقیات این عرق را میتوان به صورت ۱ لیتری و ۲ لیتری و  گالن های ۲۰ لیتری تهیه کرد. سایت های زیادی هستند که عرقیات را به فروش می رسانند. بهترین قیمت های عمده را از آنان به دست آورید. 

فواید عرق بوقناق اصل

فواید عرق بوقناق اصل – عروق پوستی را باز کرده و پوست را شفاف میسازد.

– جوش صورت را به علت فعال کردن کبد و تصفیه خودن از بین می برد.

– برای نفخ معده بسیار کارامد است.

– برای دستگاه گوارش+دستگاه کولیت و فعال کردن کبد و تولید صفرا و ریختن آن در اثنی عشر(دوازدهه) و تجزیه و تحلیل و بردن چربی ها (تری گلیسیرید ها و کلسترول) بسیار خوب عمل کرده است افرادی که ناراحتی معده و کولیت دارند قبل از غدا یک لیوان و بعد از غدا نصف لیوان میل کنند.

– غدد فوق کلیه را فعال کرده و ترشح آدرنالین را تنظیم می کند و استرس+عصبانیت و اضطراب را از بین می برد.

– یبویست را از بین می برد و به معده ها نرمی می دهد.

– بسیار مدر است.

– جهت درمان ورم و سنگ کلیه و مثانه از آن استفاده میشود.

– خوردن آن باعث قطع ترشح شیر در مادران شیرده می گردد.

– افزایش ترشح انسولین و فعال کردن لوزا المعده و کاهش قند خون و درنتیجه درمان دیابت است به همین جهت در افراد دارای دیابت باید با کمی عسل میل شود چون به شدت قند خودن را کاهش میدهد

– بیماران قندی میتوانند هر ۴ ساعت ۱ لیوان عرق بوقناق را میل کنند تا اثرات آن را طی گذشت زمان تجربه کنند.

خرید و فروش عرق آویشن بطری یک لیتری در کشور

خرید و فروش عرق آویشن بطری یک لیتری در کشورخرید و فروش عرق آویشن بطری یک لیتری در کشور، به صورت گسترده ای صورت می گیرد. این گونه از عرق به دلیل خواص زیادی که دارد، همواره مورد توجه مصرف کننده بوده است و به همین دلیل شرکت های تولید کننده آن را در حجم های مختلفی و در بسته بندی های گوناگونی تولید می کنند و روانه بازار می نمایند. 

از عرق آویشن و فشار خون و کاهش این بیماری بسیاری استفاده می شود در پهلوی این، خواص اویشن برای معده نیز مفید است. همچنین برخی با اطلاع داشتن از خواص اویشن برای قاعدگی از آن به وفور استفاده می کنند. در کل باید گفت که این گیاه فواید زیادی دارد و برای همین است که فروش آن خوب می باشد. 

از طرفی، یکی از پر فروش ترین بسته بندی های، همین بطری های یک لیتری می باشد. این بطری ها در کنار این که ارزان قیمت هستند، حجم متوسطی دارند که بسیاری از خریداران در این حجم آن را از فروشندگان خریداری می کنند. شرکت های تولیدی هم بیشتر در این حجم، عرق آویشن را تولید می کنند. 

در هر صورت، شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلفی در سطح شهر، عرق آویشن را در حجم یک لیتری به راحتی خریداری کنید و آن را استفاده نمایید. 

راهنمای خرید عرق آویشن با کیفیت بالا

راهنمای خرید عرق آویشن با کیفیت بالابرای خرید عرق آویشن با کیفیت بالا، نیاز است که به چند مورد توجه داشته باشید. این گونه از عرق مانند سایر عرقیات گیاهی، در کیفیت های مختلفی تولید می شود. به دلیل خواص آویشن برای پوست و همین طور خواص آویشن برای سرماخوردگی، بسیاری از مردم در فصول گوناگون سال از این عرق استفاده می کنند. 

آنان سعی می نمایند تا با کیفیت ترین نوع عرق را به دست آورده و آن را خریداری کنند. در این خصوص باید گفت که نیاز است تا به این نکات قبل از خرید توجه نمایید: 

  1. رنگ عرق اویشن نباید کدر باشد. 
  2. عرقی را خریداری کنید که رنگ شفافی دارد. 
  3. سعی کنید که خرید بسته بندی شده انجام دهید. 
  4. از برندهای معروف خرید کنید. 
  5. فروشگاه های معتبر را پیدا کرده و عرق آویشن را تهیه کنید.

بازار بزرگ فروش عرق آویشن در تهران

بازار بزرگ فروش عرق آویشن در تهراندر تهران بازارهای گوناگونی وجود دارد که در آن عرقیات گیاهی عرضه می شود. در این بازارها می توانید به آسانی بهترین برند تولید کننده عرق آویشن را هم پیدا نمایید. شرکت های تولیدی می کوشند تا محصولات خود برای فروش بیشتر، به بازارهای پایتخت منتقل کنند. روزانه هزاران بازدید کننده، به این بازارها مراجعه می کنند. 

این مسئله، تهران را به کانونی از عرقیات گیاهی تبدیل کرده است که هم مشتریان عمده و هم جزئی، برای خرید با کیفیت ترین نوع عرق گیاهی به ویژه عرق آویشن به این بازارها سر می زنند. اگر شما هم در تهران و یا شهرهای اطراف آن زندگی می کنید، برای خرید حتماً سری به این بازارهای بزرگ بزنید و خرید خود را از آن جا انجام دهید. 

در هر گوشه ای از این کلان شهر، همچنین می توانید نمایندگی شرکت های تولید کننده را هم پیدا کنید. برای مثال نمایندگی عرقیات کاشان، عرضه کننده بهترین نوع عرق آویشن می باشد. شما می توانید لیست قیمت عرقیات کاشان را هم از این شعبه به دست آورید. در کنار این از فروشندگان آن می توانید بپرسد که عرق آویشن گرم یا سرد است. 

در هر صورت، از بازار بزرگ تهران می شود مارک معتبر عرقیات گیاهی را پیدا کرد و از آن عرق آویشن مرغوب را با درصد خلوص بالا خریداری نمود و مورد استفاده قرار داد. 

تولید عرق آویشن در بسته بندی های متنوع

تولید عرق آویشن در بسته بندی های متنوعتولید عرق آویشن در بسته بندی های متنوعی صورت می گیرد. همان گونه که متذکر شدیم، شرکت های مختلفی در گوشه و کنار کشورمان فعالیت می کنند که بهترین عرقیات گیاهی را تولید می نمایند. این کارخانه ها محصولات شان را به صورت بندی شده به بازار عرضه می نمایند. آنان این کار به دلیل بهداشتی بودن آن انجام می دهند. 

در هنگام خرید اگر توجه کرده باشید، این بسته بندی ها، دارای برچسب هایی هستند که در آن تاریخ تولید و انقضای آن ذکر شده است و همچنین درباره روند تولید و این که عرق آویشن چه خواصی دارد، توضیحات مختصری ارائه گردیده است. در کنار این روی بسته بندی ها توضیحاتی درباره محل نگهدری این گونه از عرق هم درج می شود. 

روی هم رفته، تولیدی ها می کوشند تا با ارائه انواع مختلفی از بسته بندی های عرق آویشن، مشتریان خود را راضی نگه دارند. آنان در بسته بندی های پلاستیکی و شیشه ای محصول شان را به بازار عرضه می کنند و خریدار می تواند به سادگی و با قیمت های مناسبی، این گونه از عرق پر خاصیت را تهیه کند و آن را در وعده های مختلفی میل نماید. 

فروش بطری عرقیات گیاهی به ویژه آویشن در حجم های متفاوتی صورت می گیرد که با مراجعه به فروشگاه های مختلفی می توانید این موضوع را آشکارا مشاهده کنید. 

فروش فله ای عرق آویشن در کشور

فروش فله ای عرق آویشن در کشورفروش فله ای عرق آویشن در کشور را بیشتر عطاری ها و فروشگاه های مختلف دیگری انجام می دهند. این فروشگاه ها یا عرق گیاهی را خود تولید می کنند و یا این که از کارگاه های سنتی آن را تهیه می نمایند. در این زمینه باید گفت که این گونه از عرق ارزان قیمت تر از نوع بسته بندی شده آن عرضه می شود که دلیل آن هم آشکار می باشد. 

بسته بندی خود هزینه ای جداگانه دارد که باعث می گردد قیمت محصول بالا برود؛ ولی زمانی که محصولی به صورت فله ای عرضه می گردد، قیمت آن پایین تر می آید. در هر حال، در هنگام خرید عرق آویشن به گونه فله ای متوجه باشید که حتماً از فروشگاه های معتبر خرید خود را انجام دهید. 

عرق های فله ای به دلیل این که در محفظه ای بزرگ نگه داری می شوند و ممکن است که برای مدت زمان طولانی ای بمانند، امکان فاسد شدن شان وجود دارد. پس در زمان تهیه حواس تان را جمع کنید که عرق فاسد شده را خریداری ننمایید. همچنین متوجه موضوع بهداشتی بودن عرق هم باشید که در محفظه در جای خوبی گذاشته شده باشد. 

با همه این ها باید گفت که فروش فله ای عرق آویشن از جانب فروشندگان معتبر زیادی صورت می گیرد. 

لیست شرکت های پخش کننده عرق آویشن در کشور

لیست شرکت های پخش کننده عرق آویشن در کشورلیست شرکت های پخش کننده عرق آویشن در کشور را می توانید از راه های متفاوتی تهیه کنید. در این خصوص بهتر است که به مراکز خرید و فروش مراجعه نمایید و یا این که به سایت های مختلف اینترنتی سر بزنید. از هر دو طریق می توانید به آسانی فهرستی از پخش کنندگان این عرق را به دست آورید که در حقیقت تولیدی های این محصول هستند. 

از این طریق حتی خواهید توانست که پکیج گیاهان دارویی را نیز تهیه کنید. در هر صورت، ما به شما توصیه می کنیم که اگر به دنبال برندهای مطرح تولید و پخش کننده عرق آویشن می باشید، به سایت های گوناگون اینترنتی سر بزنید. در این سایت ها، به راحتی خواهید توانست که بهترین پخش کنندگان این عرق را پیدا نمایید. 

فروشگاه اینترنتی داروهای گیاهی، عرق آویشن را در برندهای متفاوتی عرضه می کند و از با بازدید از این فروشگاه ها قادر خواهید بود که با نام شرکت های تولیدی آشنایی حاصل نمایید. همین طور، بیشتر تولیدی ها از خود سایت های رسمی دارند که با مراجعه به سایت های شان می شود از کارشان و فعالیت شان مطلع شد. 

خواص عرق آویشن

خواص عرق آویشن خواص عرق آویشن متعدد است. از این گونه عرق برای بیماری های مختلفی استفاده می کنند. برای مثال خواص عرق اویشن برای قاعدگی و یا استفاده از عرق آویشن در بارداری مفید می باشد. در کنار این برخی از عرق آویشن برای لاغری هم استفاده می کنند. در کل باید گفت که این گونه از عرق گیاهی، مزایای بی شماری دارد که عبارتند از: 

  • با استفاده از عرق آویشن می توانید بینایی خود را تقویت کنید. 
  • عرق آویشن لکه ها و جوش های پوست بدن تان را از بین می برد. 
  • این گونه از عرق سیستم گوارش بدن را هم تنظیم می کند. 
  • در درمان سرماخوردگی آن هم در فصول سرما استفاده می شود. 
  • و سایر موارد 

نمایندگی فروش عرق آویشن در کشور

نمایندگی فروش عرق آویشن در کشورشرکت های گوناگونی که در کار تولید عرق آویشن هستند، برای فروش بیشتر محصول خود، در شهرهای گوناگونی اقدام به تأسیس نمایندگی هایی می نمایند. در هر شهری که ساکن هستید می توانید با مراجعه به این نمایندگی ها، این عرق را به صورت کلی و جزئی خریداری کنید. نمایندگی ها در کار پخش محصولات کارخانه می باشند. 

آنان همچنین سفارش مشتریان خود را می پذیرند و آن را در اسرع وقت در اختیار خریدار قرار می دهند. این نمایندگی همچنین در کار بازاریابی نیز هستند که از راه های مختلفی اقدام به این کار می نمایند. در کل باید گفت که نمایندگی ها وظایف گوناگونی دارند. 

اگر قصد دارید که خرید با کیفیت عرق آویشن را انجام دهید، پس به نمایندگی شرکت های تولید کننده مطرح در شهر خود مراجعه کنید. شعبه های فروش عرق آویشن، برای مشتراین خود بهترین نوع محصول را پیش نهاد می کنند. 

لیست قیمت فروش عرق آویشن با کیفیت بالا

لیست قیمت فروش عرق آویشن با کیفیت بالالیست قیمت فروش عرق آویشن با کیفیت بالا را می توانید با در پیش گرفتن روش های مختلفی، تهیه کنید. در این زمینه می توانید به عطاری ها سر بزنید و یا این که به نمایندگی های شرکت های تولیدی کننده این محصول. برای نمونه با مراجعه به نمایندگی تولیدی قدح، خواهید توانست که تازه ترین لیست قیمت عرقیات قدح را تهیه نمایید. 

اما قیمت عرق آویشن به مسائل مختلف ربط دارد که یکی از آن ها کیفیت محصول می باشد. هر چه کیفیت بالاتر باشد، قیمت نیز افزایش می یابد که این امری طبیعی در بازار محسوب می شود. در کنار این، نوع خرید، نوع برند و این که در چه حجم هایی عرق آویشن عرضه می گردد هم روی قیمت ها تأثیر گذار می باشد. 

از جانب دیگر، می توانید با مراجعه به فروشگاه های آنلاین هم از قیمت های بروز شده عرق آویشن با کیفیت بالا مطلع شوید. 

معتبر ترین مارک فروش عرق آویشن در کشور

معتبر ترین مارک فروش عرق آویشن در کشورمعتبرترین مارک فروش عرق آویشن در کشور، محصول خود را با بهترین کیفیت عرضه می نماید. ارگانیک بودن عرقیات گیاهی، یکی از دغدغه های مشتریان و فروشندگان است. هر دو سوی معامله می کوشند تا نوع خوب را به بازار عرضه و یا خریداری کنند. 

برندهای معتبر هم سعی شان بر همین موضوع است. آنان بر کیفیت محصول خود اهمیت زیادی قایل می شوند. این برندها همچنین از روش های مختلفی استفاده می نمایند تا عرق آویشن را به دست مصرف کننده اصلی برسانند. آنان با ارائه مستقیم کالای تولید شده، آن را با قیمت های مناسب به فروش می گذارند. 

مارک های معتبر فروش عرق آویشن، محصول را با استانداردهای جهانی تولیدی می کنند و حتی محصول خود را به آنسوی مرزها نیز ارسال می نمایند که با در نظر گرفتن کیفیت بالا، فروش خوبی دارند و سود زیادی هم کسب می کنند. 

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های متعدد، بهترین مارک عرق آویشن را پیدا کنید و به هر میزانی که نیاز دارید، این محصول را تهیه کرده و آن را میل نمایید. 

سریع ترین راه خرید عرق آویشن در کشور

سریع ترین راه خرید عرق آویشن در کشوربرای خرید عرق آویشن آن هم به صورت فوری و سریع، راه های متفاوتی وجود دارد. در این خصوص پیشنهاد ما به شما خرید اینترنتی عرقیات گیاهی به ویژه آویشن می باشد. شما می توانید با مراجعه به کانال ها و یا سایت های گوناگونی که در شهرتان فعالیت می نمایند، این گونه از عرق را سفارش دهید. 

فروشندگان مجازی در زودترین زمان ممکن، کالای خریداری شده را دم در منزل برای تان تحویل می دهند. 

از طرف دیگر، می شود با تلفن زدن به عطاری ها نیز عرق آویشن را خریداری کرد. از فروشنده بخواهید تا عرق را با وسیله پیک برای تان بفرستد که این کار را اکثر فروشندگان انجام می دهند. 

بهترین زمان برای مصرف عرق آویشن

بهترین زمان برای مصرف عرق آویشن بهترین زمان برای مصرف عرق آویشن، بستگی به این دارد که شما به چه منظوری می خواهید آن را مصرف کنید. 

عموماً عرقیات گیاهی را پیش از هر وعده غذایی میل می کنند. برخی نیز به صورت ناشتا عرق آویشن را مصرف می نمایند. در هر دو صورت می توانید خواص مختلف آن را در ظرف مدت کوتاهی مشاهده کنید. 

اما برای این که بهتر بدانید چه زمانی از این عرق استفاده کنید، خوب است که از مختصصان عرقیات گیاهی و یا عطاری ها این موضوع را بپرسید. آنان با در نظر گرفتن شرایط جسمی تان، مصرف آن را به اندازه های متفاوت و زمان های گوناگون توصیه می کنند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش عمده عرق بابونه | کارخانجات تولید کننده عرقیات در کشور

حتما نام گیاهی به نام بابونه را شنیده اید.بابونه گیاهی است دائمی و کوچک به ارتفاع 30سانتی متر دارای بوئی معطر که در چمنزارها و اراضی شنی می روید. ساقه آن برگ سب

پاسخی بگذارید