فروش سایت
خانه / عرق کاسنی / قیمت عرق کاسنی اصل | قیمت بطری ۱٫۵ لیتری آن

قیمت عرق کاسنی اصل | قیمت بطری ۱٫۵ لیتری آن

کاسنی انواع مختلفی دارد. سه نوع از این گیاه معروف می باشد. کاسنی بری که در ایران عموما کشت نمی شود. کاسنی زرد که به گل قاصدک معروف هست و در طب قدیم ایران به نام ترخشقون نام برده اند که در بیشتر نواحی ایران به صورت پراکنده می رویند. و نوع سوم هم کاسنی معمولی است. گیاه کاسنی با اثربخشی موثر بر روی کبد باعث رفع عوارض ناشی از صفرا و همچنین بهبود و دفع صفرا از بدن می شود و همچنین بار کبد را سبک می کند. یعنی زردی نیز به صورت طبیعی از بین می رود. کاسنی یک داروی آرام بخش و بسیار موثر برای تب به حساب می آید. طبیعتا خواصی که برای گیاه کاسنی برشمردیم بر عرق کاسنی نیز مترتب می گردد. عرق کاسنی را می توانید از فروشگاه ها و عطاری ها تهیه کنید و اگر از ما درباره قیمت عرق کاسنی اصل بپرسید به شما می گوییم عرق کاسنی اصل یعنی واقعا نسبت گیاه به آب مقطر همان نسبت استاندارد باشد و آب مقطر دیگر به آن اضافه نکنیم. پس بالطبع قیمت عرق کاسنی اصل ارزان نخواهد بود. اگر تمایل به تست محصولات ما داشتید، می توانید با ما در تماس باشید یا از طریق واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید تا پاسخگوی سوالات و نیازهای شما باشیم.

قیمت عرق کاسنی اصل | قیمت بشکه ۱.۵ لیتری آن

چگونه عرق کاسنی اصل را تشخیص دهیم ؟

چگونه عرق کاسنی اصل را تشخیص دهیم ؟

عرق کاسنی اصل ایرانی را می توان از طعم و حتی بوی تند آن تشخیص داد. عرق کاسنی دوآتیشه نیز یعنی عرقی که طی دومرحله تبخیر و تقطیر به دست آمده است و غلظت و کیفیت بالاتری دارد. تشخیص مزه واقعی عرق کاسنی کار سختی نیست. عرق کاسنی نباید خیلی مزه آب بدهد.

یکی دیگر از مسائل متمایز بین عرقیات طبیعی و تقلبی بحث رنگ عرقیات است. اکثر عرقیات می بایست تقریبا شفاف و بی رنگ باشند. زیرا عرقیات خالص از بخارات خالص بدست می آیند. وجود ذرات جامد درون بطری عرقیات نیز نشان دهنده عدم کیفیت عرق مذکور می باشد. منظور از ذرات جامدی که داخل بطری مشاهده می شود چیزهایی هست که اصطلاحا به آن لِرد می گویند. این بدان معنا می باشد که نسبت تولید عرقیات به آب، اشتباه محاسبه شده است.

در این پهنه ی گسترده میهن، نواحی و شهرهای بسیاری در زمینه تولید عرقیات گیاهی و بالطبع عرق کاسنی فعالیت می کنند. قطب هایی مثل کاشان و شیراز و مشهد. در هر کدام از این شهرها برندهایی هستند که برای خود اعتباری دست و پا کرده اند. در شیراز، برند اردیبهشت یکی از مارک های مرغوب است. در کاشان، کعبه و در مشهد، نادر و زهرا برندهای مطرح تولیدکننده عرقیات گیاهی هستند.

لیست قیمت عرق کاسنی اصل

لیست قیمت عرق کاسنی

لیست قیمت عرق کاسنی را می توان از عطاری های سراسر کشور و فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه کرد. حواس تان باشد که عرقیات گیاهی و همچنین عرق کاسنی در ظرف های گوناگونی عرضه می شوند. بطری های نیم لیتری، بطری های یک لیتری، بطری های یک و نیم لیتری، بطری های دو لیتری، گالن های چهار لیتری و گالن های بیست لیتری. طبیعتا اگر میزان مصرف عرق کاسنی شما زیاد است، مقرون به صرفه است که به صورت گالنی خرید خود را انجام بدهید. زیرا قیمت بسته بندی و بطری ها بسیار افزایش یافته است. طوری که قیمت یک کارتن عرق کاسنی حاوی دوازده بطری یک لیتری از این عرق، اختلاف بسیار اندکی با قیمت یک گالن ۲۰لیتری عرق کاسنی دارد که نشان دهنده قیمت بالای بسته بندی و مقرون به صرفه بودن استفاده از گالن های ۲۰لیتری عرقیات است.

تفاوت عرق کاسنی کاشان با شیراز

تفاوت عرق کاسنی کاشان با شیراز

لازم است بدانیم که مصرف هرکدام از عرقیات، نسخه مخصوص به خود را دارد. همچنین با توجه به هر بدن و هر رفتاری می تواند این نسخه تفاوت نیز بکند. پس الزاما هر عرق کاسنی ای را نمی توان با یک نسخه ثابت مصرف کرد. و این نکته دقیقا یکی از تفاوت های اصلی عرق کاسنی کاشان و شیراز است. زمینی که در آن عرق کاسنی کشت می شود، اطراف کاشان بیشتر منطقه کویری است و سمت شیراز منطقه خوش آب و هوا تر است. برای همین تفاوت بین عرق کاسنی شیراز و کاشان پیش می آید. عرق کاسنی شیراز بوی تندتری دارد. ولی در طعم تقریبا یکسان هستند. در خواص نیز متفاوت هستند و با دستور پزشک می توان دستور را استفاده کرد.

بهترین تولید کنندگان عرق کاسنی صادراتی

بهترین تولید کنندگان عرق کاسنی صادراتی

یکی از محورهای ترانزیت عرق کاسنی صادراتی، ایران است و این محصول بسیار زیاد در ایران وجود دارد و شاید بعد از گلاب بتوان بیشترین آمار صادراتی بین عرقیات گیاهی را نصیب عرق کاسنی دانست بخاطر مصرف متنوع و کاربردهای گوناگون آن. اگر بتوانید سایت اتاق بازرگانی را رصد کنید متوجه می شوید که آمار صادرات فقط عرق کاسنی را نمی توان متوجه شد. زیرا تعرفه های گمرکی این حوزه دوتا هستند. یکی مربوط به گلاب و دیگری مربوط به همه عرقیات بجز گلاب است. بنابراین صادرات عرق کاسنی نیز ذیل بخش دوم قرار می گیرد. راه رصد و شناسایی میزان صادرات عرق کاسنی، پرس و جو و تحقیق از شرکت های بزرگ صادرکننده عرقیات است. البته از آمارهای موجود در کشورهای مقصد نیز می توان استفاده کرد که کمی سخت تر به نظر می رسد.

درنظر داشته باشید که کیفیت صادراتی عرقیات اغلب بالاتر از کیفیتی است که در داخل کشور عرضه می کنند. بنابراین قیمت صادراتی نیز نسبت به قیمت داخلی بالاتر تنظیم می شود. البته نمی توان خیلی قیمت بالایی را برای صادرات عرقیات ارائه کرد زیرا قیمت و محدوده آن مشخص است. بنابراین نمی توان سودجویانه عمل کرد.

صادرات عرقیات گیاهی به عراق

امروزه کشور عراق دومین هدف بزرگ صادراتی کشور ما می باشد و در حوزه عرقیات و داروهای گیاهی بیش از ۱۰درصد صادرات به سمت کشور عراق تحقق می یابد. علت این مسئله را می توان در جنگ زده بودن این کشور و روحیه مصرف گرایی مردم عراق دنبال و جستجو کرد. تجار قوی و حرفه ای عراق در حوزه داروها و عرقیات گیاهی با ارتباطات خود توانسته اند به خوبی بازار عرقیات کشورشان را از محصولات با کیفیت ایرانی تامین کنند. اگر می خواهید آمار صادراتی محصول خود را بدست بیاورید می توانید به سایت اتاق بازرگانی تهران مراجعه کنید. در آنجا با وارد کردن کد هشت رقمی انواع محصولات می توانید آمار صادرات آن را ملاحظه کنید. برای مثال، حدود ۶۷۰ هزاردلار فقط گلاب تهیه شده از گل محمدی فقط در سال ۱۳۹۷ به عراق صادر شده است که در کنار سایر عرقیات رقم بیش از یک میلیون دلار خواهد شد که رقم قابل توجهی خواهد بود. با توجه به رقم صادراتی گلاب به کل کشورها که رقمی بیش از ۷ میلیون دلار است، می توان اینطور تحلیل کرد که چیزی بیش از ۱۰درصد صادرات عرقیات از ایران فقط به مقصد عراق انجام می شود که سهم بسیار بالایی برای یک کشور محسوب می شود.

بهترین مارک عرق کاسنی

همان طور که می دانید عرقیات و بالطبع عرق کاسنی به دو طریق تهیه می شود. روش سنتی و روش پاستوریزه. در هر کدام از این روش ها برندهای مطرحی وجود دارند که تولید عرقیات انجام می دهند. به عنوان مثال از لحاظ کیفیت، در روش پاستوریزه برندی بالاتر از دلخواه و کعبه از نگاه تحلیلی تیم فنی مجموعه ما وجود ندارد. می توانید تجربیات خود را از طعم عرقیات پاستوریزه با ما در میان بگذارید.

در روش سنتی نیز هرکسی میزان گیاه بیشتری را در دیگ قرار بدهد طبعا خروجی مطلوب تری خواهد داشت. برندهای ماه گل، آواز گل ها و… برندهایی هستند که علی رغم گمنامی دارای کیفیت مطلوبی در حوزه تهیه عرقیات سنتی هستند. جالب است بدانید که خود وزارت بهداشت کلا ۱۱ کارخانه تولید عرقیات پاستوریزه را قبول دارد و بقیه تولیدی ها همه از روش سنتی استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

پاسخی بگذارید