فروش سایت
خانه / بهار نارنج / قیمت عرق کاسنی زمانی | بهترین قیمت به صورت عمده در بازار

قیمت عرق کاسنی زمانی | بهترین قیمت به صورت عمده در بازار

عرقیات به دلیل داشتن ویژگی ها و خواص بسیار زیادی مورد توجه و علاقه بسیاری از مردم می باشد. ولی با این وجود قیمت آنها در بازار بسیار متغیر است و قیمت ها بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می شود. به همین دلیل قیمت عرق بهارنارنج صادراتی در تهران بسیار نوسان دارد، اما می توان به صورت عمده و با ارزانترین قیمت آن را خریداری نمود.

قیمت عرق کاسنی زمانی | بهترین قیمت به صورت عمده در بازار

چه زمان باید عرق بهارنارنج بخوریم

چه زمان باید عرق بهارنارنج بخوریم برای بسیاری از افراد یکی از مهم ترین و اصلی ترین سوالاتی که در زمان مصرف عرق بهارنارنج پیش می آید، این است که چه زمانی این عرق را بخوریم که بیشتر و بهترین تاثیر را داشته باشد. چرا که تعیین دقیق و صحیح زمان مصرف آنها می تواند اثرات عرقیات را چندین برابر افزایش دهد و برای سلامتی مفید باشد. 

یکی از پرمصرف ترین و بهترین عرقیات در کشور ما، عرق بهار نارنج است. این عرق بهار نارنج از گل هایی به همین نام به دست می آید. این گل ها معمولا در فصل بهار در شمال کشور می روید و در فرودین ماه هم در شیراز رشد می کنند. بنابراین بهترین و مرغوب ترین بهار نارنج ها در ایران از این دو خطه پرورش داده می شوند.
از این رو، برای تهیه بهترین و خوش عطرترین بهارنارنج ها این موقع بهترین زمان است که به گوش باشیم در در فصل بهار بهترین ها را خریداری کنیم. مصرف عرق نارنج بسیار مفید است و برای حفظ آرامش و تسکین اعصاب بسیار ضروری است.

به ویژه که امروزه سبب زندگی مردم به صورتی است که بسیاری از افراد واقعا درگیری های روحی و روانی زیادی دارند و برای آرامش خود ناچار به استفاده از انواع قرص های آرامبخش می باشند. در حالی که می توان با استفاده از عرق نارنج آرامش اعصاب و روان را به خود هدیه داد بدون این که عوارض و خطراتی برای سلامتی انسان داشته باشد. با استفاده از بهترین و مرغوب ترین نوع عرق نارنج می تواند خواب راحت و مفیدی را داشت. 

بنابراین به جای مصرف انواع قرص ها و داروهای خواب آور و  آرامبخش که همگی دارای عوارض بسیار زیادی برای سلامتی می باشند، بهتر است، به استفاده و مصرف عرق بهار نارنج بپردازیم. این نوع عرقیات به دلیل این که از بهترین و مناسب ترین گل ها تهیه می شود و هیچ گونه مواد اضافه و نگهدارنده به آن اضافه نمی گردد. برای سلامتی انسان بسیار مفید و ضروری است. با استفاده از انواع عرقیات گیاهی به ویژه عرق بهار نارنج می توان از سلامتی به بهترین و مناسب ترین صورت محافظت کرد بدون این که عوارض جانبی به دنبال داشته باشد. 

طریقه و شیوه مصرف عرق بهار نارنج به این صورت است که برای استفاده از آن به مقدار یک قاشق غذاخوری از عرق بهار نارنج را در داخل یک قوری بریزید و سپس آب با دمای ۸۰ درجه سانتی گراد به آن اضافه کنید. بعد از اضافه کردن آب، اجازه دهید که به مدت حدود ۲۰ دقیقه عرق دم بکشد.
اگر از طعم این عرق خوش تان نمی آید در آن صورت می توانید برای شیرین و یا خوش مزه تر کردن آن مقداری عسل به آن اضافه کنید. سپس می توانید عرق بهار نارنج را میل کنید. با دلیل این که بهترین و اصلی ترین خواص عرق بهار نارنج خاصیت آرام بخشی آن و راحتی اعضاب می باشد، برای این منظور بهتر است، شب ها قبل از خواب مقداری از آن بنوشید تا به این صورتا خواب راحت تر و بهتری داشته باشید. بهترین و مناسب ترین زمان برای مصرف آن دو ساعت قبل از خواب می باشد که عرق تاثیرات مفید خود را بگذارد و به این صورت آرامش روحی و روانی انسان را تامین نماید. 

مضرات مصرف عرق بهارنارنج چیست؟

مضرات مصرف عرق بهارنارنج چیست؟با وجود این که عرق بهار نارنج خواص و مزیت های بسیار زیادی دارد. ولی با این حال، نمی توان گفت که این نوع از عرق ها بدون مضرات و زیان نیز باشند. چرا که در صورت زیاده روی در مصرف هر چیزی مسلما مضرات آن آشکار می شود. بنابراین برای این که به بهترین و مناسب ترین صورت از خواص و مزیت های بسیار بی شمار عرق بهار نارنج بهره مند شوید، بهتر است در درجه اول از مصرف زیاد آن خودداری کنید. مصرف زیاد آن می تواند مضراتی را به دنبال داشته باشد که از جمله مضرات عرق بهارنارنج می توان به این موارد اشاره نمود: 

 • افزایش فشار خون: یکی از مهمترین و اصلی ترین مضراتی که در صورت زیاده روی در مصرف عرق بهار نارنج می تواند به وجود آید، افزایش فشار خون است. به ویژه افرادی که مستعد فشار خون هستند باید، در این مورد بسیار احتیاط کنند و از مصرف زیاد آن پرهیز نمایند. 
 • مضر برای بیماران قلبی: از دیگر مضراتی که در صورت افراط در مصرف عرق بهار نارنج می توان به وجود آید، افزایش ضربان قلب است. از این رو، افرادی که به هر دلیل ناراحتی قلبی دارند، باید در مصرف و استفاده از آن احتیاط بیشتری داشته باشند. مصرف بیش از حد این عرق سبب افزایش ضربان قلب می شود و از این رو برای بیماران قلبی بسیار مضر است. 
 • مضر برای خانم های باردار: از دیگر خطرات و زیان هایی که مصرف بیش از حد عرق بهار نارنج دارد، مضر بودن آن برای خانم ها و زنانی است که باردار می باشند. خانم های باردار باید در مصرف آن بسیار احتیاط کنند و در صورت نیاز و تمایل به استفاده از آن حتما با پزشک متخصص خود مشورت نمایند و بعد از کسب اجازه و داشتن نظر پزشک خود به مقدار و اندازه تعیین شده و مقرر به مصرف آن اقدام نمایند. 
 • ایجاد بی خوابی: با وجود این که یکی از مهمترین و اصلی ترین خواص این عرق خواب آور بودن آن است. ولی با این حال، باید به این نکته دقت داشت که در صورت زیاده روی در مصرف آن، نه تنها سبب خواب آوری در انسان نمی شود، بلکه اثر عکس می گذارد و می تواند سبب ایجاد بی خوابی در انسان شود. بنابراین برای مصرف حتما به اندازه و مقدار آن دقت کنید و به مصرف بیش از اندازه عرق نپردازید. در این صورت نه تنها خواب خوش و راحتی نخواهید داشت، بلکه دچار بی خوابی هم خواهید شد. علاوه بر این به این نکته نیز دقت شده باشد که حتی زیاد بو کردن عرق بهار نارنج نیز می تواند سبب ایجاد بی خوابی شود. بنابراین اگر می خواهید خواب راحتی داشته باشد آن را بو نکنید. ولی برای زمانی که نیاز به خواب ندارید و می خواهید هشیار باشید، می توان از این خاصیت بهار نارنج استفاده کنید. برای نمونه این ویژگی برای دانش آموزانی که می خواهد شب تا دیر هنگام درس بخوانند و یا برای رانندگانی که مجبور هستند شب ها رانندگی کنند، بسیار مناسب است و می توانند با بو کردن بهار نارنج نیاز به خوابیدن را در خود بر طرف نمایند. 

مقایسه انواع عرقیات گیاهی و خواص آنها

مقایسه انواع عرقیات گیاهی و خواص آنهاامروزه در بازار انواع و اقسام عرق های گیاهی وجود دارد که برای خرید آنها لازم است با برخی ویژگی ها و خواص آنها آشنایی داشته باشیم. در ادامه به معرفی برخی از عرقیات و همچنین خواص آنها می پردازیم. تا به این صورت بتواند مقایسه ای کوتاه در مورد انواع عرقیات گیاهی و خواص آنها داشته باشیم. از جمله عرقیات مطرح و محبوب در میان مردم می توان به موارد زیر اشاره کرد: 

 • عرق گلاب: یکی از مطرح ترین و محبوب ترین نوع عرق هاست. امروزه از آن بسیاری از مردم به صورت روزمره استفاده می کنند. این عرق طبع گرمی دارد و برای تقویت مغز و اعصاب بسیار مفید است. با استفاده از این عرق می توان غش، ضعف و برخی مشکلات و بیماری ها مانند بی هوشی، و یا بلغم را دفع کرد. 
 • عرق نعناع: از دیگر عرق هایی که در میان مردم استفاده بسیار زیادی دارد، عرق نعناع می باشد. این عرق هم طبع گرمی دارد و برای تقویت معده بسیار مفید است. از دیگر خواص آن می توان به اشتهاآور بودن، مولد خون بودن، رفع کننده دل درد و دل پیچه، بادشکن بودن و همچنین ضد تشنج بودن اشاره نمود. مصرف آن می تواند سکسکه و گرمازدگی را در اطفال برطرف کند. 
 • عرق بیدمشک: یکی از پر استفاده ترین نوع عرق ها، عرق بید مشک است. این عرق ملین است و برای تقویت قلب و بدن بسیار مفید و موثر می باشد. 
 • عرق بهارنارنج: از دیگر عرق های است که امروزه در بسیاری از خانه ها پیدا می شود. همان طور که گفته شد، این عرق خواص بسیار زیادی دارد که از جمله آن باید به تقویت کننده بودن قلب و اعصاب اشاره کرد. علاوه بر این باید به ضد هیستری بودن و ضد تشنج بودن آن نیز اشاره کرد. استفاده از آن عرق می تواند افسردگی و بی خوابی را درمان کرد. علاوه بر این مصرف عرق بهار نارنج برای افزایش متابولیسم بدن بسیار مفید و موثر است. 
 • عرق کاسنی: تقریبا اکثریت مردم با این عرق آشنا هستند و از آن استفاده کرده اند. طبع عرق کاسنی سرد و تب بر است. با استفاده از آن می تواند کلیه و کبد را تقویت نمود. این عرق به دلیل داشتن ویتامین ث در ترکیبات خود برای سلامتی بسیار مفید است و خون را تصفیه می کند. با استفاده از آن می تواند حرارت و دما بدن را کاهش داد و رگ ها را باز نمود. در کنار این ها باید به دیگر خواص این عرق که امکان درمان دردهای مفاصلی به دلیل گرم مزاج بودن می توان نام برد. 
 • عرق آویشن: این عرق هم در میان خانواده ها بسیار محبوب است و طرفداران زیادی دارد. عرق آویشن طبع گرمی دارد و خواص و مزیت های زیادی برای سلامتی دارد. از جمله این خواص می تواند به تقویت کننده بودن بدن، ضد تشنج بودن، ضد عفونی کردن مجاری تنفسی، اشتها آور بودن و درمان کننده بلغم اشاره کرد. برای افرادی که بعد از غذا دچار ترشی معده می شوند مفید است و آن را درمان می کند. علاوه بر این ها باید به ضددرد بودن، رفع کننده‌ی برونشیت، آسم، گریپ، سوءهاضمه، نقرس، سیاتیک و رقیق کننده خون بودن نیز اشاره کرد که از دیگر خواص مفید عرق آویشن می باشند.
 • عرق شاه‌تره (شاطره): طبع عرق شاه تره معتدل است و خاصیت صفرابُر و تب‌بُر بودن دارد. برای درمان بیماری هایی مانند یرقان بسیار مفید و مناسب است. علاوه بر این ها، باید به دیگر خاصیت آن که تقویت‌کننده‌ی پوست و کبد می باشد نیز اشاره کرد. در کنار همه این خاصیت ها می توان به ادرارآور بودن، دفع کردن بلغم، تصفیه کننده‌ی خون و همچنین تقویت لثه و جلوگیری از خون‌ریزی لثه اشاره کرد. همه این ها از جمله خواص لازم و مناسب این عرق می باشند. برای پاک کردن معده از فضولات می توان آن را با سرکه و عسل مخلوط کرد و استفاده نمود.
 • عرق خارشتر: طب عرق خار شتر گرم و خشک می باشد. با مصرف آن می توان سنگ کلیه و مثانه را دفع کرد. همچنین مصرف این عرق برای شستشوی کلیه ها و رفع سیاه سرفه بسیار مفید است و می تواند یکی از بهترین درمان کننده ها باشد. علاوه بر این می تواند در طول روز آن را سه بار و هر بار به اندازه یک لیوان استفاده کرد که برای دفع سنگ های کلیه و معده بسیار مناسب است.
 • عرق اسطوخودوس: استفاده از این عرق هم در میان مردم هم بسیار رایج است. طبع عرق اسطوخودوس گرم و خشک است. این عرق دارای مزیت ها و خواص بسیار زیادی برای سلامتی می باشد که از جمله آن می توان به نیروبخش بودن، مفید برای درمان سردرد، میگرن و دلهره اشاره کرد. همچنین باید گفت که این عرق بسیار آرام بخش و خواب‌آور است برای درمان و رفع سرگیجه، پرش ناگهانی بعضی از اعضاء، رفع صرع، وسواس و فراموشی می توان آن را با عسل مخلوط کرده و استفاده نمود.
 • عرق اسفناج: در مورد خواص و مزایای اسفناج و میزان آهنی که دارد همه می دانیم. عرق این گیاه هم سرشار از آهن است و از این رو، برای رفع کم خونی و همچنین افزایش میزان آهن خون بسیار مفید است. مصرف آن برای افرادی که دچار فقر آهن و یا کم خونی می باشند، توصیه می گردد.
 • عرق اکالیپتوس: شاید بسیاری از ما از این عرق استفاده نکرده باشیم ولی با این وجود عرق اکالیپتوس یکی از مفیدترین عرق هاست. اما با عرق هایی دیگر یک فرق اساسی و مهم دارد و آن غیر خوراکی بودن آن می باشد. با توجه به این نکته که این عرق خوراکی نمی باشد بنابراین به صورت بخور از آن استفاده می گردد. با استفاده از بخور آن می توان به درمان بیماری هایی مانند سرماخوردگی، برونشیت و گرفتگی بینی اقدام کرد. در این موارد بسیار موثر و مفید است.
 • عرق بابونه: عرق بابونه شهرت زیادی دارد. این عرق طبع گرمی دارد و بسیار نیروبخش می باشد. برای درمان عفونت‌های دردناک بسیار موثر است. علاوه بر این اختلالت قاعدگی را در بانوان تنظیم می کند و برای رفع ورم بیضه و رحم نیز بسیار مناسب است. از دیگر فواید و خواص آن می توان به کرم‌کش بودن آن و درمان یبوست اشاره کرد. در کنار این ها باید گفت که عرق بابونه می تواند لطیف‌کننده پوست بدن، ضد دردهای شکم و نفخ، معرق اشتهاآور نیز باشد و به این منظور استفاده گردد. 
 • عرق دارچین: بسیاری از ما به صورت منظم از دارچین به همراه غذاهای دیگر استفاده می کنیم. در این میان عرق دارچین هم استفاده های زیادی دارد. این عرق طبع گرم و خشکی دارد و دارای خواص بسیار زیادی می باشد که از جمله آن باید به تقویت معده و اعصاب اشاره کرد. در کنار این ها می توان به ضدترس، وسواس، بادشکن، آرام بخش و قابض بودن نیز اشاره کرد.
 • عرق بادرنجبویه: این عرق شهرت زیادی در میان مردم ممکن است نداشته باشد، ولی مزایا و خواص بسیار زیادی دارد. در درجه اول باید گفت که طبع آن گرم است. از جمله مزایا و خواص آن می توان به تقویت حافظه، تقویت مغز، قلب، معده و حواس پنج‌گانه اشاره کرد. علاوه بر این ها، می توان گفت که این عرق برای رفع خستگی روحی، بی‌حوصلگی، سردردهای عصبی و تنگی نفس نیز بسیار مفید است و می تواند آنها را درمان کند. در کنار اینها می توان به محرک و نیرو دهنده قوای جنسی نیز اشاره کرد.
 • عرق بادیان: امروزه یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردم دارند، روماتیسم می باشد. برای درمان آن عرق بادیان بسیار مناسب از و دارای خواص ضد روماتیسم و معطر کننده نوشیدنی‌ها می باشد. برای تسهیل تنفس هم بسیار مفید است برای این منظور می تواند در روز نصف لیوان برای سه بار بنوشید.
 • عرق برگ چنار: از دیگر عرق ها باید به عرق برگ چنار است کرد. این عرق خاصیت تب بر بودن دارد و برای درمان آسم بسیار مفید است. علاوه بر آن می توان با مصرف آن درد و ورم زانو و مفاصل را درمان و دردهای آن را تسکین نمود. برای شفافیت پوست می توانید آن را بر روی بدن و پوست خود بمالید.
 • عرق برگ زیتون: زیتون نه تنها خودش، بلگه برگ هایش نیز بسیار دارویی می باشد. از این رو، عرق برگ زیتون بسیار برای سلامتی مفید می باشد. با استفاده از آن می توان فشارخون را پایین آورد. همچنین برای درمان نارسایی کبدی، رفع سردرد و تقویت حافظه نیز بسیار مفید است. در کنار این ها می توان برای درد دندان نیز از آن استفاده نمود.
 • عرق برگ گردو: گردو هم از میوه های مفید است و علاوه بر آن برگ هایش هم برای سلامتی بسیار مفید می باشد. امروزه از برگ گردو عرق به دست می آید که خواص بسیار زیادی دارد. از جمله خواص عرق برگ گردو می توان با کاهش قندخون، درمان نقرس، درمان و تسکین درد و ورم مفاصل، تقویت کننده بدن، دفع کننده انگل و خاصیت ضدعفونی‌کنندگی آن اشاره کرد. در کنار این ها می توان به ضد ورم لوزه بودن و مؤثر در بیماری‌های پوستی نیز اشاره نمود.
 • عرق بومادران: این نوع عرق طبع گرمی دارد. از جمله خواص آن می توان به نیروبخش بودن، تقویت کننده‌ی قلب و اعصاب، ضد تشنج و تصفیه کننده‌ی خون بودن اشاره کرد. علاه بر آن عرق بومادران می تواند ورم معده و روده را درمان کند. همچنین با استفاده از این عرق می توان بواسیر، تب را درمان کرد و اختلالات و درد قاعدگی، گرفتگی عضلات اطراف قلب و خواب رفتن دست‌ها را نیز بر طرف نمود.
 • عرق بید: برای تقویت‌ معده، آرام‌بخش، تقویت‌ قلب عرق بید مشک بسیار مفید است. این عرق ها خاصیت ضد تشنج و تب‌بُر بودن را دارد و میتواند یرقان و سردرد را درمان کند. علاوه بر این ها می توان گفت که این عرق لطیف کننده موی سر است و شوره‌ای سر را برطرف می‌کند. از دیگر استفاده های عرق بید مشک می توان به تسکین دهنده‌ی بودن آن برای دردهای تناسلی اشاره کرد.
 • عرق بید گیاه: از جمله مزیت ها و خواص این عرق درمان کردن دل پیچه و همچنین زخم مثانه می باشد. عرق بید گیاه دارای طبع سرد و خشک است. 
 • عرق پونه: یکی از مهم ترین مزیت و خواص این عرق خلط آور بودن آن است. علاوه بر این می توان به اشتهاآور بودن، بادشکن و ضد اسهال بودن آن نیز اشاره کرد. امروزه بسیاری از افراد برای رفع سکسکه، سوزش معده و سرفه نیز از آن استفاده می کنند و جواب می گیرند.
 • عرق چهار عرق: اسم این عرق شاید کمی تعجب بر انگیز باشد. اما یکی از بهترین عرق ها می باشد. این عرق تب‌بُر است. به دلیل داشتن ویتامین C خون را تصفیه می کند و دارای خواصی مانند تقویت پوست، کلیه و کبد می باشد. استفاده از آن سبب پایین آمدن حرارت بدن شده و رگ ها را باز می کند. در کنار این ها برای درمان دردهای مفصلی که نشانی از گرم مزاجی است بسیار مفید و موثر است.

قیمت عمده عرق بهارنارنجی و سایر عرقیات

قیمت عمده عرق بهارنارنجی و سایر عرقیاتقیمت عمده فروش عرق بهارنارنج و سایر عرقیات معمولا بسیار کمتر و ارزان تر از قیمت های جزیی آن می باشد. چرا که در فروش کلی و عمده انواع و اقسام عرق ها برای فروش جزیی به دست فروشندگان و عطاری ها می رسد که به این صورت بتوانند با کمی درصد که برای خود به عنوان حق الزحمه بر می داند انواع عرقیات را برای فروش به بازار عرضه نمایند.
فروش عمده و کلی فرصت بسیار مناسب و ایده آلی است تا همه خریداران و مشتریان با استفاده از این فرصت انواع عرقیات را با قیمت بسیار ارزانتر خریداری نمایند. در این شیوه خرید، محصولات به صورت مستقیم و بی واسطه فروخته می شود و به همین دلیل قیمت ها به هیچ وجه بی دلیل افزایش پیدا نمی کند. 

عمده فروش عرق بهار نارنج در کشور

عمده فروش عرق بهار نارنج در کشورقیمت عرق بهارنارنج بر اساس فاکتورها و پارامترهای مختلفی تعیین می شود. به همین دلیل امروزه در بازار نمی توان برای آن قیمت مشخص و ثابتی را ارائه داد. از جمله این فاکتورها می توان به نوع و کیفیت عرق، بسته بندی آن، نحوه عرق گیری و مکانیزم آن، هزینه های جا به جایی و حمل و نقل آن، نرخ تورم و غیره اشاره نمود. همه این عوامل سبب می شوند که قیمت فروش عرق بهار نارنج بسیار متغیر و نوسان داشته باشد.

 می توان با مراجعه به این مرکز انواع عرق ها به ویژه عرق بهارنارنج را با ارزان ترین و بالاترین کیفیت خریداری کرد. خرید از این مرکز به صورت عمده و کلی است. خرید عمده و کلی مزیت های زیادی به دنبال دارد که از جمله آن می توان به امکان خرید ارزان قیمت تر اشاره کرد. چرا که در این شیوه و روش فروش واسطه ها و سودجوها که بی دلیل سبب افزایش قیمت ها می شوند، از روند توزیع و پخش عرق حذف می شوند و از این رو، عرق ها به صورت مستقیم به دست مصرف کننده می رسد و قیمت ها بسیار کاهش می یابد. از این رو، مراجعه به عمده فروش عرق بهار نارنج در کشور بهترین و مناسب ترین روش برای خرید انواع عرقیات می باشد. 

لیست شرکت های پخش کننده عرق بهار نارنج در کشور

لیست شرکت های پخش کننده عرق بهار نارنج در کشورامروزه شرکت ها مراکز بسیار متعددی در سطح کشور به توزیع و پخش عرق بهار نارنج و سایر عرقیات می پردازند. از این رو،خرید بهترین و با کیفیت ترین نوع عرق در نگاه اول می تواند کمی دشوار و سخت به نظر برسد. چرا که تعدد مراکز فروش و پخش، کیفیت های مختلف و گوناگون عرق ها، بسته بندی های بسیار متنوع و همچنین قیمت های متغیر سبب می شود که در زمان خرید انسان دچار سردرگمی شود.

ولی با این وجود می توان با کمی جستجو و سرچ در اینترنت بهترین و اصلی ترین شرکت های پخش کننده عرق بهار نارنج را در کشور پیدا کرد. پیدا کردن لیست شرکت هایی پخش کننده عرق بهار نارنج در کشور بسیار مهم می تواند باشد. چرا که با داشتن این لیست می تواند برای خرید به  شرکت های قابل اطمینان مراجعه کرد و علاوه بر آن برای خرید نزدیک ترین و معتبرترین شرکت نسبت به خود را انتخاب نمود.

پخش عرق بهارنارنج در این شرکت ها به صورت عمده و کلی است که با بالاترین کیفیت و ارزانترین قیمت انجام می شود. برای به دست آوردن لیست شرکت های پخش کننده عرق بهار نارنج می توانید به سایت فروش ما مراجعه کنید. در این سایت لیست دقیق شرکت ها به صورت آنلاین و به روز در اختیار مشتریان قرار داده شده است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علیرضا علاقه مندان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120650418
آدرس کانال: araghiatco@
پست الکترونیکی: araghiatco98@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عرق بوقناق | عمده فروش های آن در تهران کدامند ؟

خواص و قیمت عرق بوقناق مرغوب و محل فروش آن.  این گیاه خاردار که از آن عرق بوقناق تولید می شود در زبان فارسی بابا خازن نامیده میشود و از آن در طب سنتی نیز ا

پاسخی بگذارید